سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

|

دسته بندی محصولات

جستجوی محصولات

درباره ما PDF پرینت پست الکترونیکی

شرکت فنی و مهندسی سازه های نوين تبريز در سال 1383 و به همت گروهی از اساتيد و فارع التحصيلان گروه مهندسی برق – الکترونيک دانشگاه آزاد اسلامی تبريز و با مديريت آقای مهندس ناصر کسرائی در شهر تبريز تاسيس گرديد. اين شرکت که قبل از سال 1383 تحت عنوان شرکت طرح گستر در زمينه طراحی، ساخت و مونتاژ تابلوهای برق فعاليت داشت با بهره گيری از پرسنل متخصص و در پی پشتکار و همت تمامی اعضا و با تعيين اهداف چند ساله، دامنه فعاليت خود را گسترش داد و در اين راستا پروژه های متعددی در زمينه اتوماسيون و راه اندازی ماشين آلات خطوط توليد صنعتی، نيرورسانی و تجهيز و راه اندازی پست های برق، اجرای سيستم های نوين امنيتی و انتقال ديتا و مميز و بهينه سازی مصرف انرژی با کارفرمايان محترم ارگانهای دولتی و صنعتگران توانمند بخش خصوصی به انجام رساند.
اخيراً شرکت با ارتقاء سطح دانش فنی خود و افزايش پتانسيل توان اجرايی قدم در راه  جديدی به منظور طراحی و اجرای پروژه های برقی نمودن قطار راه آهن جمهوری اسلامی نهاده و در اين خصوص پروژه برقی نمودن قطار مسير تبريز - آذرشهر را به عنوان پيمانکار فرعی راه آهن روسيه انجام رسانده و پروژه برقی نمودن قطار مسير تهران - مشهد را راساً در دست اجرا دارد.
از سال 1385 شرکت به منظور تامين نيازهای خود و پيمانکاران منطقه اقدام به راه اندازی کارخانه توليد تيرهای بتنی برق H شکل در شهرک صنعتی شهيد سليمی تبريز نمود و بلافاصله طرح توسعه سيم های آلومينيوم با مغز فولاد (A.C.S.R) را به بهره برداری رساند و در اين زمينه با توجه به ظرفيت بالای توليد و اهميت دادن به کيفيت کالاهای توليدی خيلی زود به يکی از تامين کنندگان عمده منطقه آذربايجان تبديل گرديد.
از جمله شرکت هايی که طرف قرارداد اجرايی يا تامين تجهيزات اين شرکت از تاريخ تاسيس تاکنون بوده اند می توان به شرکت های محترم برق منطقه ای آذربايجان، توزيع نيروی برق آذربايجان شرقی و تبريز، آب و فاضلاب استان، آب منطقه ای آذربايجان شرقی، راه  آهن جمهوری اسلامی، قطار شهری تبريز، گروه کارخانجات صنعتی - توليدی درپاد، شرکت فولاد شاهين بناب، ايران خودرو تبريز، موسسه تامين مسکن بسيجيان، شرکت شهرسازی و خانه سازی باغميشه اشاره نمود.
در راستای تکميل سبد کالای رشته نيرورسانی، اين شرکت از ابتدای سال 1391 طرح توسعه هادی های روکش دار آلومينيومی، کابل های خود نگهدار و نيز کابلهای فشار ضعيف آلومينيومی با عايق XLPE و روکش pvc را در تمام مقاطع و با نام تجاری سنتال (SANTAL) به بهره برداری رسانده است و تاييديه شرکت توانير و ارگانهای ذير بط را برای محصولات توليدی اخذ نموده است.
اهم توليدات شرکت سنتال (SANTAL) علاوه بر تيرهای بتنی H شکل به شرح زير می باشد:
□ سيم های هوايی آلومينيوم با مغز فولاد ( A.C.S.R )
□ هادی های آلومينيوم با مغز فولاد روکش دار با روکش XLPE (CC-ACSR )
□ کابلهای خود نگهدار (ABC)
□ کابلهای آلومينيومی فشار ضعيف با عايق  و روکش PVC (NAYY )
توسعه محصولات توليدی و کارآفرينی و اشتغال زايی که نيل به آنها تنها با اهميت دادن به ارتقاء روزافزون سطح دانش فنی و کيفيت محصولات توليدی محقق می گردد از اساسی ترين اهداف اين شرکت می باشد و ما اميدواريم با مساعدتهای  شما  حاميان صنايع داخلی گامهای موثر و بلندی در اين خصوص برداريم.
ما زنده به آنيم که آرام نگیريم                     موجيم که آسودگی ما عدم ماست


 

نظرات شما

روناسی
خدمت مدیریت محترم عامل شرکت
با سلام و عرض تبریک ب...
دوشنبه ، 04 آذر 1392

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »

آخرین اخبار

انتشار وب سایت شرکت فنی و مهندسی سازه های نوین تبریز

شرکت فنی و مهندسی سازه های نوین تبریز پس از سال ها فعالیت حرفه‌ای در عرصه طراحی، ساخت و مونتاژ تابلوهای، نسخه جدید وب سایت خود را تحت آدرس www.santal.ir منتشر کرد.
وب سایت جدید با پیمانکاری شرکت فن آوری...


ادامه اخبار »

عضویت در خبرنامه

لطفاً برای دریافت خبرنامه عضو شوید.
دریافت

تماس با ما

آدرس:
تبریز، زعفرانيه، ايستگاه مدرسه، ده متری اول، پلاك 31
تلفن:
33334828-31 (41) 
فکس:
33312313 (41)  

ایمیل:
info@santal.ir