سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

|

دسته بندی محصولات

جستجوی محصولات

پروژه های برقی نمودن قطار PDF پرینت پست الکترونیکی
در سال 1387 در پی ارزيابی شرکت سازه های نوين تبريز توسط شرکت راه آهن روسيه که به عنوان پيمانکار اصلی راه آهن جمهوری اسلامی ايران مجری پروژه برقی نمودن قطار تبريز- آذرشهر به طول تقريبی 47 کيلو متر بود اين شرکت وارد عرصه اجرای پروژه های برقی نمودن قطار گرديد و با عنايت به پتانسيل موجود در طراحی و توليد فونداسيون ها و نيز تامين تجهيزات و اجرای شبکه برق رسانی، رضايت مندی کامل شرکت راه آهن روسيه و کارفرمای پروژه راه آهن جمهوری اسلامی ايران را جلب نمود.

اين پروژه به طول 32 کيلومتر بر روی ريل مسير قطار تبريز - تهران و به طول 15 کيلومتر بر روی ريل مسير فرعی آذرشهر احداث گرديده که قابليت حرکت قطارهای باری و مسافربری با حداکثر سرعت 160 کيلومتر را دارا می باشد و در سال 1391 با حضور وزير محترم وقت راه و شهرسازی و مديرعامل شرکت راه آهن روسيه افتتاح گرديد.

هم اکنون شرکت سازه های نوين تبريز با اجرای قطعه 3 پروژه برقی نمودن قطار تهران - مشهد (به طول 400 کيلومتر در مسير رفت و برگشت) به فعاليت خود در اين زمينه ادامه می دهد.

 

 

نظرات شما

روناسی
خدمت مدیریت محترم عامل شرکت
با سلام و عرض تبریک ب...
دوشنبه ، 04 آذر 1392

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »

آخرین اخبار

انتشار وب سایت شرکت فنی و مهندسی سازه های نوین تبریز

شرکت فنی و مهندسی سازه های نوین تبریز پس از سال ها فعالیت حرفه‌ای در عرصه طراحی، ساخت و مونتاژ تابلوهای، نسخه جدید وب سایت خود را تحت آدرس www.santal.ir منتشر کرد.
وب سایت جدید با پیمانکاری شرکت فن آوری...


ادامه اخبار »

عضویت در خبرنامه

لطفاً برای دریافت خبرنامه عضو شوید.
دریافت

تماس با ما

آدرس:
تبریز، زعفرانيه، ايستگاه مدرسه، ده متری اول، پلاك 31
تلفن:
33334828-31 (41) 
فکس:
33312313 (41)  

ایمیل:
info@santal.ir